uczestnicy szkolenia

W drugiej połowie marca rozpoczęły się pierwsze szkolenia prowadzone w ramach projektu koordynowanego przez Europejskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego „Podniesienie kompetencji dydaktycznych pracowników Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Priorytet III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, działanie: 3.4 Zarządzanie w instytucjach szkolnictwa wyższego.

Uczestnicy projektu wzięli udział w szkoleniach stacjonarnych modułu podstawowego:

• Zastosowanie literaturowych baz danych w dydaktyce (umiejętności informatyczne)
  • Coaching edukacyjny (innowacyjne umiejętności dydaktyczne)

W ramach każdego ze szkoleń odbędą się również grupowe webinaria oraz indywidualne konsultacje metodyczne.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (loga)