Uroczyste zakończenie Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów klas gimnazjalnych odbyło się 6 kwietnia 2018 r. w siedzibie Europejskiego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego. Uniwersytet Pedagogiczny gościł wszystkich laureatów Konkursu, ich opiekunów naukowych i rodziców. Nagrody, zaświadczenia i listy gratulacyjne wręczyła zwycięzcom Konkursu Pani Małgorzata Marecik – wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie. Wyrazy uznania w imieniu Uniwersytetu Pedagogicznego przekazała Pani Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyna Potyrała, prof. UP. Program uroczystości uświetnił Pan dr Andrzej Górz z Instytutu Biologii, który wygłosił wykład pt. „Czy wiesz co może łączyć żuka gnojowego z mlekiem i serem?”.

Wszystkim Laureatom jeszcze raz gratulujemy.