21 lutego 2018 r. jury konkursu „Student Miesiąca” i „Student Roku” spośród kandydatów ubiegających się o tytuł „Studenta Lutego” wybrało Justynę Nigbor, studentkę II roku studiów stacjonarnych II stopnia na kierunku wzornictwo.

Justyna NigborJustyna Nigbor z Wydziału Sztuki „Studentką Lutego”, zdjęcie 2 (5)Justyna Nigbor z Wydziału Sztuki „Studentką Lutego”, zdjęcie 3 (5)

Największą pasją laureatki jest face painting oraz body painting – prężnie rozwijająca się w Polsce dziedzina sztuki. Justyna Nigbor jest założycielką facebookowej grupy Facepainting-Inspiracje i Porady oraz członkiem grupy wolontariuszy „Power Painters”, która maluje podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Justyna prowadzi także kursy face i body paintingu oraz projektuje akcesoria niezbędne do wykonania projektu.

„Duże znaczenie ma dla mnie przede wszystkim wywoływanie uśmiechu u dzieci kiedy realizuję ich wymarzony malunek w ponadprzeciętnym wykonaniu. Ich fascynacja i radość są najlepszą zapłatą za moją pracę” – mówi Studentka.

Osiągnięcia Studentki:

• dwukrotne zdobycie II miejsca oraz tytułu V-ce Mistrzyni Polski w organizowanych w Warszawie zawodach Facepainting Trophy w 2016 oraz w 2017 r.

Justyna Nigbor z Prorektor ds. Studenckich i przedstawicielem Samorządu Studentów odbiera nagrodę Justyna Nigbor z Prorektor ds. Studenckich i przedstawicielem Samorządu Studentów odbiera nagrodę

Serdecznie gratulujemy.

Przypominamy, że zgłoszenia do konkursu „Student Miesiąca” i „Student Roku” przyjmowane są do 20. dnia każdego miesiąca. Zdobywcy tytułu Studenta Miesiąca, zgodnie z regulaminem, otrzymają nagrodę 500 zł (brutto), natomiast zdobywca tytułu Studenta Roku otrzyma nagrodę 1500 zł (brutto).

Student, który zgłosił swoją kandydaturę do konkursu, lecz nie otrzymał tytułu Studenta Miesiąca przyznawanego przez komisję, może ponownie zgłosić swoją kandydaturę do konkursu w następnym miesiącu (nie musi wówczas ponownie składać formularza z zaświadczeniami, wystarczy, że złoży pisemne oświadczenie, iż chce, aby wzięto pod uwagę jego kandydaturę w następnym miesiącu).