Serdecznie zapraszamy wszystkich na NARTY z AZS-em! W tym roku zaplanowaliśmy je na 20. stycznia (sobota). Wyjazd będzie o 6:30 rano z parkingu przy budynku głównym UP (ul. Podchorążych 2), powrót około 18:00.

Koszty - dla członków naszego AZS-u wynoszą 70 zł, dla studentów i pracowników naszej uczelni - 90 zł.

Zgłoszenia przyjmujemy do 17. stycznia na dyżurach KU AZS UP. Przy zapisie należy zapłacić zaliczkę w wysokości 50% kwoty. Reszta płatna w dniu wyjazdu przy wejściu do busa. Ilość miejsc ograniczona, więc zapisujcie się szybko! :)

Jako organizatorzy zastrzegamy sobie prawo do odwołania wyjazdu z powodu pogody, niewystarczającej liczby chętnych lub innych przeszkód. Zaliczka oczywiście zostanie wtedy zwrócona.
W razie jakichkolwiek pytań - zapraszamy na dyżury biura lub prosimy o wiadomości na adres azsupkrakow@gmail.com

plakat promujący wydarzenie