Klub Studencki „Bakałarz” zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczorne spotkania podróżnicze”, podczas którego dr Beata Baran opowie o rejsie transatlantyckim.

Termin:  28 czerwca 2017 r. (środa), godz. 19.00
Miejsce:  Klub Studencki „Bakałarz”, ul. Ingardena 4 (wstęp wolny)

Ponad 14 000 km, 21 dni, 9 portów, 6 państw, 6 wysp, 5 dni bez lądu.

Prezentacja „W poszukiwaniu San Escobar – transatlantycka przygoda” będzie poświęcona rejsowi transatlantyckiemu. Poczujemy się jak na Titanicu, biorąc udział w uroczystych kolacjach kapitańskich, przespacerujemy się po najwyższym pokładzie, sprawdzimy liczbę szalup oraz co dzieje się na liniowcu podczas 5 dni bez lądu na horyzoncie.

Rejs to nie tylko glamour wieczorowych kreacji i wykwintnych dań, to…wulkany, błękitne laguny, tropikalna dżungla, muzeum Cristiano Ronaldo, miejsce pochodzenia Rihanny, Lazurowe Wybrzeże…
W takim razie… all aboard 7:00 p.m.!

Dr Beata Baran (Uniwersytet Jagielloński, Krajowa Reprezentacja Doktorantów) lubi podróże małe i duże, jedną nogą w Krakowie, jedną w Warszawie, prawnik z zawodu, kulturoznawca z zamiłowania, jeszcze nie podjęła decyzji czy zamieszka w apartamencie na Manhattanie czy kamienicy fin de siècle na lwowskiej Kastelówce.

Plakat informujący o spotkaniu z dr Beatą Baran pt. „W poszukiwaniu San Escobar – transatlantycka przygoda”, 28 czerwca 2017