Natalia Przewrocka, zwyciężczyni kolejnej edycji konkursu „Student Miesiąca”, otrzymała w dniu 31 maja 2017 r. tytuł „Studenta Maja”.

Uroczystości nadania zaszczytnego tytułu przewodniczyła Prorektor ds. Studenckich prof. Katarzyna Potyrała. Obecni byli również wszyscy członkowie jury konkursu „Student Miesiąca” i „Student Roku”. Laureatka otrzymała w nagrodę 500 zł, list gratulacyjny i zestaw najnowszych materiałów promocyjnych UP.

Natalia Przewrocka jest studentką II roku studiów stacjonarnych II stopnia na kierunku filologia, spec. filologia angielska. Jej największą pasją jest nauka oraz snowboard „Uczenie się i nauczanie innych daje mi szczęście. Szczególną przyjemność sprawia mi nauczanie języka angielskiego i polskiego jako obcych oraz uczenie jazdy na snowboardzie dzieci” – mówi studentka. Natalię Przewrocką interesuje także literatura oraz podróże. Większość wolnego czasu poświęca na czytanie oraz recenzowanie książek, pisanie felietonów o tematyce obyczajowej oraz zwiedzanie świata.

Serdecznie gratulujemy Laureatce i zachęcamy studentów do wzięcia udziału w czerwcowej edycji konkursu!

fot. Aleksandra Ciejka