Radio Spektrum Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza do słuchania... i do współpracy!

Włącz Radio Spektrum

Radio Spektrum to internetowe, studenckie radio działające pod szyldem Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. W ciągu czterech lat działalności pracowało w nim ponad 40 osób, które przygotowały mnóstwo audycji, relacji, wywiadów, zdjęć, spotkań, imprez i konkursów. Radio zrzesza ludzi, których pasją jest muzyka. Jest miejscem, gdzie pasjonaci mogą zrealizować swoje hobbystyczne plany, a amatorzy zmienić w profesjonalistów. Struktura Radia Spektrum przypomina wielką muzyczną rodzinę, w której jedni uczą się od drugich. Jeśli tylko kochasz muzykę, to miejsce jest dla Ciebie!

Ekipa Radia działa na kilku płaszczyznach: relacji wideo, audycji radiowych realizowanych w nowoczesnym studiu, wywiadów z osobistościami Uczelni i Krakowa, organizacji imprez, koncertów i spotkań studenckich, oraz wspierania kulturalnych przedsięwzięć. Radio Spektrum jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego!

Obecnie dokonują się zmiany w ramówce. Oferta Radia się rozrasta, by jeszcze bardziej umilić słuchaczom czas na Uczelni i poza nią.

Zachęcamy do słuchania Radia na radiospektrum.up.krakow.pl oraz do odwiedzin w siedzibie na ul. Jęczmiennej 9.

Zapraszamy również na profile Radia Spektrum na portalach społecznościowych:

facebook 34facebook.com/radiospektrum

instagram 34instagram.com/radiospektrum