Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego poszukuje wolontariuszy do pomocy przy organizacji wydarzenia pt. „Białe noce w bibliotece, czyli tydzień z kulturą skandynawską”!

Jak co roku Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego organizuje wydarzenie pt. „Białe noce w bibliotece, czyli tydzień z kulturą skandynawską”. Przedsięwzięcie będzie realizowane w dniach 23–27 października 2017 r. i ma na celu przybliżenie osiągnięć nauki i kultury skandynawskiej, popularyzację książki i czytelnictwa. Gościem specjalnym będzie pisarz szwedzki Martin Widmark.

Jeżeli pomimo ogromu codziennych obowiązków masz jeszcze czas, a przede wszystkim ochotę na dodatkową aktywność, zapraszamy do pomocy w zakresie organizacyjno-technicznym wydarzenia.

Wolontariusze otrzymają zaświadczenie potwierdzające udział w pracach na rzecz ww. projektu, wydawane na wniosek zainteresowanych.

Zgłoszenia prosimy kierować do p. Kariny Olesiak – sekcja ds. projektów kulturalno-edukacyjnych i współpracy (tel. 12 662 63 63, kolesiak@up.krakow.pl) do 17 października 2017 r.

„Białe noce w bibliotece, czyli tydzień z kulturą skandynawską”