Do 15 stycznia 2017 r. można zgłaszać kandydatów do 7. edycji konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce. Konkurs organizuje Fundacja Edukacyjna Perspektywy w ramach programu „Study in Poland”. Organizatorzy chcą nagrodzić zagranicznych studentów, którzy budują współpracę między kulturami i wzbogacają polskie środowisko akademickie.

INTERSTUDENT 2017

Kandydatów zgłaszać mogą ich profesorowie, opiekunowie, władze uczelni, biura współpracy zagranicznej, samorządy studenckie, a także koleżanki i koledzy.

Konkurs INTERSTUDENT organizowany jest pod honorowym patronatem prof. dr. hab. inż. Jana Szmidta, przewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Partnerami konkursu są: Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Parlament Studentów RP i Krajowa Reprezentacja Doktorantów.

Gala Finałowa konkursu INTERSTUDENT odbędzie się 27 lutego 2017 r. w Krakowie podczas konferencji „Studenci zagraniczni w Polsce 2017”.

Ankieta konkursowa (PDF 96 KB) / ankieta konkursowa (DOC 420 KB)

Termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony do 15 stycznia 2017 r.

Więcej na stronie www.studyinpoland.pl/interstudent