Instytut Pracy Socjalnej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie wraz z portalem internetowym Filmowo.net ogłaszają I Ogólnopolski konkurs dla studentów i doktorantów na pracę pisemną pod hasłem „Strategie pomagania innym w kinematografii polskiej i światowej”.

Celem konkursu jest wyłonienie laureatów, którzy wykażą się interesującą analizą sposobów pomagania drugiemu człowiekowi, zawartą w obrazach filmowych. Konkurs jest przeznaczony dla studentów i doktorantów wszystkich uczelni wyższych w Polsce, niezależnie od trybu studiowania.

Oprócz licznych nagród rzeczowych oraz możliwości wydania najlepszych prac w publikacji naukowej, w konkursie są do zdobycia następujące nagrody:

• 1 miejsce – 1000 zł
  • 2 miejsce – 500 zł
  • 3 miejsce – 300 zł
  • 4 miejsce – 200 zł
  • 5 miejsce – 100 zł

Termin trwania konkursu: 15 listopada 2016 r. – 15 kwietnia 2017 r.

Szczegóły konkursu i regulamin: www.strategie.filmowo.net

Serdecznie zapraszamy studentów do składania prac pisemnych!

Plakat informujący o konkursie „Strategie pomagania innym w kinematografii polskiej i światowej”