Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

karmelicka
Uczestnicy Zjazdu Absolwentów WSP-AP-UP (18.09.2010 r.)

Lp
Nazwisko i imię
Nazwisko
w momencie
ukończenia
studiów
Wydział
Kierunek
Rok
ukończ.
1.
Adamczyk Joanna
Michalik
WMFT
fizyka z informatyką
2000
2.
Albiniak LidiaBorońWHhistoria1999
3.
Antonowicz Józefa
Kłoskowska
WH
filologia polska
1969
4.
Bajger Jadwiga
Mazur
WH
polonistyka
1959
5.
Baran-Czesnowska Marcelina
Baran-Czesnowska
WMFT
fizyka
2000
6.
Barkan Jolanta
Oskarbska
WMFT
elektryczny
1972
7.
Bartyzel Jadwiga
Semik
WGB
geografia
1964
8.
Belniak Maria
Kozłowska
WH
filologia polska
1971
9.
Biel Aleksandra
Rzepka
WGB
geografia
1977
10.
Biela Stanisława
Główczyk
WH
bibliotekoznawstwo
1980
11.
Bielatowicz-Mądro Sabina
Bielatowicz
WH
filologia polska
2007
12.
Bizoń Maria
Bizoń
WP
pedagogika z wychowaniem obronnym
1978
13.
Borgosz Antoni
Borgosz
WMFT
matematyka
1966
14.
Bubka Marzanna
Bubka
WGB
biologia
1988
15.
Burkot-Sobas Bogumiła
Burkot
WH
historia
1973
16.
Cekiera Kazimierz
Cekiera
WP
pedagogika specjalna
1981
17.
Chludzińska KrystynaChludzińska WH
filologia polska
1976
18.
Chwastowska ZofiaChwastowskaWH
historia1985
19.
Chmielewska-Hebda Małgorzata
Chmielewska
WMFT
matematyka

20.
Ciosek Marianna
Ciosek
WMFT
matematyka
1966
21.
Cynk Barbara
Cynk
WGB
geografia
1991
22.
Czana Ewa
Czana
WH
filologia romańska
1983
23.
Czerwonka Alina
Czerwonka
WGB
geografia / przyroda
1991 / 2001
24.
Czopek Ligia
Juśko
WH
filologia rosyjska
1970
25.
Dąbrowski Wojciech
Dąbrowski
WMFT
matematyka
1972
26.
Dębski Jacek
Dębski
WMFT
wychowanie techniczne

27.
Domagalska Urszula
Domagalska
WMFT
matematyka
1966
28.
Dominiewska LesławaDominiewska WP
pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
2009
29.
Doroba JaninaMazurWHhistoria1957
30.
Dowgiało-Płoszek Olga
Dowgiało-PłoszekWH
filologia rosyjska1973
31.
Drabik Monika
Drabik
WMFT
matematyka
2000
32.
Dragan Barbara
Kowalska
WH
filologia rosyjska
1973
33.
Drozd Bronisława
Front
WGB
geografia
1960
34.
Drozd Ewa
Liwowska
WGB
geografia
1967
35.
Drozd Tadeusz
Drozd
WGB
geografia
1967
36.
Drozdowska-Szary Teresa
Drozdowska
WMFT
matematyka
1980
37.
Duźniak Mariola
Duźniak
WH
nauczanie początkowe
1988
38.
Dworska Maria
Dworska
WH
filologia polska
1966
39.
Dziurkowska Elżbieta
Dziurkowska
WH
wychowanie przedszkolne
1984
40.
Felczak Barbara
Szpyrka
WGB
geografia
1970
41.
Fiba Janina
Fiba
WMFT
matematyka
1974
42.
Figiel Agnieszka
Figiel
WMFT
matematyka
2000
43.
Foltyn Stanisław
Foltyn
WMFT
matematyka
1965
44.
Gałek Julia
Piecuch
WH
filologia polska
1957
45.
Gamrat Czesław
Gamrat
WMFT
elektryczny
1977
46.
Gamrat Krystyna
Rozwadowska
WMFT
fizyka z chemią
1973
47.
Giedroyć Barbara
Wilk
WP
pedagogika
oświata dorosłych
1972
48.
Gładysz-Dudek Barbara
Dudek-Gładysz
WGB
geografia
1964
49.
Głownia Halina
Spytek
WP
nauczanie początkowe
1983
50.
Głód Kazimierz
Głód
WGB
biologia
1956
51.
Głód Wiktoria
Ciaputa
WH
historia
1957
52.
Gołąb-Glanowska Halina
Gołąb
WMFT
matematyka
1970
53.
Graniczka IngaGraniczkaWH
nauczanie początkowe1985
54.
Grendus Andrzej
Grendus
WMFT
fizyka z informatyką
2000
55.
Grynia Helena
Grynia
WP
pedagogika specjalna
2003
56.
Grzybacz Karol
Grzybacz
WMFT
matematyka
1966
57.
Grzybacz Wanda
Grzybacz
WMFT
matematyka
1966
58.
Guzik Marek
Guzik
WGB
biologia
1974
59.
Hajda JaninaHajdaWHfilologia rosyjska1974
60.
Herma Róża
Sikora
WGB
geografia
1964
61.
Jadach Wiesława
Bonarska
WGB
geografia
1977
62.
Jagoda Anna
Jagoda
WMFT
fizyka
2000
63.
Janiec Stanisława
Błaut
WGB
biologia
1958
64.
Janusz Teresa
Kaczor
WMFT
matematyka
1968
65.
Jaromin DanutaJarominWHhistoria1957
66.
Jaroszyńska Alicja
Jaroszyńska
WH
politologia
2003
67.
Jasieńska Maja
Jasieńska
WMFT
matematyka
1966
68.
Jeż Elżbieta
Jeż
WP
pedagogika specjalna
1988
69.
Jura Jerzy
Jura
WH
historia
1977
70.
Kabała Bogusław
Kabała
WH
historia
1957
71.
Kabała Danuta
Woźniak
WH
historia
1957
72.
Kaliszewska Krystyna
Smierciak
WH
filologia polska
1976
73.
Kałuża Maria
Kuśnierz
WMFT
elektrotechniczny
1976
74.
Kamińska Teresa
Bielawska
WH
historia
1957
75.
Kasiarz Eleonora
Kasiarz
WMFT
matematyka
1979
76.
Kasprzyk Anna
Maziarz
WMFT
wychowanie techniczne
1977
77.
Klakla Maciej
Klakla
WMFT
matematyka
1966
78.
Klakla Marianna
Klakla
WMFT
matematyka
1966
79.
Klimek Stefania
Klimek
WH
filologia polska
1958
80.
Klyszcz-Kaczmarek Monika
Klyszcz-Kaczmarek
WH
nauki społeczne / filologia polska
1992
81.
Knot Barbara
Knot
WMFT
matematyka
1968
82.
Konderak Tatiana
Konderak
WH
filologia romańska / historia
2002
83.
Kott Henryk
Kott
WP
pedagogika
1972
84.
Król Maria
Król
WH
filologia rosyjska
1979
85.
Krzyżek Barbara
Krzyżek
WMFTmatematyka
1965
86.
Krzyżek Tadeusz
Krzyżek
WMFTmatematyka1965
87.
Kubicka Maria
Kubicka
WGB
geografia / przyroda
1991
88.
Kulasik Rozalia
Kulasik
WH
filologia rosyjska
1974
89.
Kułakowski Lucjan
Kułakowski
WH
filologia polska
1965
90.
Kurek-Kapera Antonina
Kurek
WMFT
elektryczny
1976
91.
Kurzak Barbara
Kurzak
WGB
biologia
1981
92.
Kutyła Danuta
Kutyła
WH
historia
1996
93.
Kwietniowski Stefan
Kwietniowski
WMFT
matematyka
1966
94.
Legutko Zofia
Legutko
WH
filologia polska
1966
95.
Lelek Maria
Lelek
WMFT
matematyka
1966
96.
Lelek Stanisław
Lelek
WMFT
matematyka
1966
97.
Leśniak Barbara
Leśniak
WMFT
matematyka
1979
98.
Lew Zdzisław
Lew
WMFT
matematyka
1968
99.
Lewanderska-Quednau Alicja Urszula
Lewanderska
WH
filologia polska
1960
100.
Lubaś Ewa
Lubaś
WMFT
matematyka
1965
101.
Łacny Kinga
Mularz
WMFT
fizyka z informatyką
2000
102.
Łasak Anna
Łasak
WMFT
matematyka
1980
103.
Łasak Józef
Łasak
WMFT
wychowanie techniczne
1980
104.
Łazowska Barbara
Czyżewska
WH
filologia polska
1969
105.
Łojek Irena
Nowak
WH
filologia rosyjska
1979
106.
Madejski Jan
Madejski
WMFT
wychowanie techniczne
1977
107.
Majewicz Danuta
Majewicz
WH
filologia polska1969
108.
Majewska Wanda
Majewska
WH
nauczanie początkowe
1977
109.
Malczyk Jan
Malczyk
WMFT
matematyczno - fizyczny
1965
110.
Małecka Mirosława
Świątek
WGB
geografia
1971
111.
Mamica Maria
Mamica
WMFTmatematyka
1965
112.
Maniak-Bil Sabina Lidia
Maniak
WH
filologia polska
1959
113.
Markowska Halina
Markowska
WMFT
matematyka
1966
114.
Marszał Helena
Marszał
WMFT
matematyka
1966
115.
Matejko Dorota Elżbieta
Sadanowicz
WP
pedagogika specjalna
1988
116.
Matejko Tadeusz
Matejko
WMFT
matematyka
1987
117.
Meder Wiesława
Biel
WH
filologia polska
1976
118.
Metryka Lila
Metryka
WH
filologia rosyjska
1973
119.
Mes-Jordan Beata
Mes
WH
nauki społeczne
1992
120.
Mętlak Elżbieta
Mętlak
WMFT
fizyka
1978
121.
Mężyk Krystyna
Wrońska
WMFT
wychowanie techniczne
1977
122.
Motowidlak Barbara
Motowidlak
WH
filologia rosyjska
1962
123.
Motowidlak Roman
Motowidlak
WH / WMFT
historia / matematyka
1957 / 1972
124.
Mulka Maria
Mulka
WP
nauczanie początkowe
1985
125.
Niedźwiedź KrystynaParchetaWMFT
matematyka1979
126.
Nowak Katarzyna
Nowak
WMFT
fizyka
2000
127.
Nowak Lucyna
Nowak
WGB
geografia
1977
128.
Nowotarska Małgorzata
Schwabe
WP
pedagogika specjalna
1990
129.
Olek Janina
Dyrda
WH
historia
1957
130.
Olender Halina
Rudy
WH
filologia rosyjska
1974
131.
Ordyna Dominika
Kapłoniak
WH
historia
1957
132.
Osocha Bożena
Ćwik
WH
nauki społeczne
1990
133.
Ostrowski Piotr
Ostrowski
WMFT
matematyka
1966
134.
Pabich Bronisław
Pabich
WMFT
matematyka
1973
135.
Pabian Dorota
Pabian
WGB
geografia
1987
136.
Pałka Halina
Pałka
WMFT
matematyka
1966
137.
Pałka Józef
Pałka
WMFT
matematyka
1966
138.
Pawluś Juliusz
Pawluś
WMFT
matematyka
1963
139.
Peszko Jolanta
Peszko
WP
nauczanie początkowe
1985
140.
Pieklik Urszula
Ryłko
WH
filologia polska
1958
141.
Pietroń Maria
Pietroń
WGB
biologia
1979
142.
Piotrowska Magdalena
Piotrowska
WMFT
fizyka
2000
143.
Plewa Janina
Włodarczyk
WGB
geografia
1979
144.
Pniewska Alicja
Pniewska
WMFT
matematyka
1966
145.
Pniewski Kazimierz
Pniewski
WMFT
matematyka
1966
146.
Pochaba Anna
Pochaba
WP
pedagogika szkolna
1979
147.
Podwin Marek
Podwin
WMFT
wychowanie techniczne
1977
148.
Polak Irena
Dereng
WGB
geografia
1977
149.
Połcik HenrykPołcikWMFTmatematyka1963
150.
Popis Kazimiera
Popis
WMFT
matematyka
1966
151.
Popis Stanisław
Popis
WMFTmatematyka1966
152.
Porębska Katarzyna
Porębska
WMFT
fizyka
2000
153.
Powałka Ewa
Smalec
WMFT
fizyka z informatyką
2000
154.
Protasewicz Henryka
Kurowska
WH
filologia polska
1960
155.
Rok Halina
Rok
WH
filologia rosyjska
1974
156.
Rosa Alicja
Zacharek
WH
filologia polska
1958
157.
Sak Joanna
Bizoń
WH
filologia polska
2007
158.
Sałacińska Małgorzata
Sałacińska
WP
wychowanie przedszkolne
1983
159.
Sałata Janina
Stróżecka
WH
filologia polska
1970
160.
Sawiński Konrad
Sawiński
WH
historia
1999
161.
Sękowski Jan
Sękowski
WH
historia
1957
162.
Sikora Dorota
Sikora
WP
pedagogika specjalna1991
163.
Sikora Maria Ewa
Maciejewska
WMFT
matematyka
1968
164.
Sikorski Piotr Paweł
Sikorski
WMFT
matematyka
1977
165.
Skarżyńska Elżbieta
Skarżyńska
WHwychowanie przedszkolne
1983
166.
Sobczyk Anna
Kwaśniak
WH
filologia polska
1969
167.
Sobolska Joanna
Klubińska
WH
filologia polska
1977
168.
Starzyk Ryszard
Starzyk
WGB
biologia
1957
169.
Styrczula Halina
Lewandowska
WH
historia
1957
170.
Suchonek Danuta
Suchonek
WH
historia
1975
171.
Sumera Kazimierz
Sumera
WH
historia
1977
172.
Sus Piotr
Sus
WMFT
matematyka
2000
173.
Szabatowska Maria
Klaja
WMFT
elektryczny
1977
174.
Szczepańczyk Irena
Czarnecka
WH
filologia polska
1959
175.
Szczerek Janina
Szczerek
WH
historia
1957
176.
Szmigiel Dorota
Szmigiel
WMFT
wychowanie techniczne
1977
177.
Szpunar-Jura Maria
Szpunar
WH
historia
1978
178.
Szwalec Małgorzata
Panek
WMFT
wychowanie techniczne
1977
179.
Szwugier-Żaczek AlicjaSzwugierWHfilologia rosyjska
1973
180.
Szymanek Anna
Szymanek
WGB
geografia
1979
181.
Śliwińska Elżbieta
Śliwińska
WP
wychowanie plastyczne
1999
182.
Ślusarczyk-Gramatyka Janina
Ślusarczyk
WMFT
fizyka
1978
183.
Świetlicka Krystyna
Świetlicka
WH
filologia polska
1969
184.
Świerad Mariusz
Świerad
WMFT
fizyka
2000
185.
Tlałka Edward
Tlałka
WGB
biologia
1974
186.
Tomala Róża
Tomala
WH
filologia rosyjska
1982
187.
Tomala-Kołoczek Wioleta
Tomala
WH
filologia rosyjska
2008
188.
Wątroba Halina
Sroka
WH
historia
1977
189.
Wierzbińska Zofia
Żółkiewska
WGB
geografia
1990
190.
Witkowicz Wioletta
Zagata
WGB
biologia
1981
191.
Wojciechowski Jacek
Wojciechowski
WH
filologia polska
1959
192.
Woźny Maria
Długosz
WH
filologia polska
1960
193.
Wódka Marian
Wódka
WMFT
wychowanie techniczne
1978
194.
Wójcik Bronisława
Wójcik
WH
filologia polska
1980
195.
Wójcik Waldemar
Wójcik
WMFT
wychowanie techniczne
1979
196.
Wrona MonikaWronaWMFTfizyka2000
197.
Wróbel Janina
Wróbel
WH
filologia polska
1960
198.
Wróblewska-Kulig AnnaKuligWPwychowanie plastyczne2000
199.
Wybraniec Marianna
Dalewska-Wybraniec
WGB
geografia
1964
200.
Wyczyńska Zofia
Wyczyńska
WH
literatura
1959
201.
Zaborowski Marek
Zaborowski
WH
filologia polska
1973
202.
Zaich Tadeusz
Zaich
WH
historia
1958
203.
Zaor Maria
Juraszek
WH
historia
1977
204.
Zaśko Janina
Łach
WH
filologia polska
1966
205.
Zielińska Krystyna
Faron
WH
filologia polska
1966
206.
Zielińska Janina
Gwóźdź
WH
filologia polska
1958
207
Zielińska Krystyna
Faron
WH
filologia polska
1966
208.
Zieliński Henryk
Zieliński
WGBgeografia
1959
209.
Zwonek Małgorzata
Zwonek
WMFTmatematyka
1965

Wydziały:
WH- Wydział Humanistyczny
WP- Wydział Pedagogiczny
WGB- Wydział Geograficzno-Biologiczny
WMFT- Wydział Matematyczno-Fizyczno-Techniczny
WSZ- Wydział Sztuki